Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Jaworski

Odwiedź mój kanał Youtube

1000+

obsłużonych podmiotów i konsumentów zadowolonych ze współpracy ze mną w ostatnich 10 latach

1,5 mln

odzyskanych z tytułu roszczeń w toku procesów i negocjacji dla wszystkich moich klientów na terenie Polski i Europy

100%

wygranych spraw w sądzie w toku procesów o odszkodowanie z tytułu likwidacji szkody z OC sprawcy / AC

Skąd pomysł na zawód radcy? Poznaj moją historię

Jak oceniają moją pracę inne podmioty z branży ? 

Co jest mocną stroną mojej praktyki ? 

Przede wszystkim - nie idę do sądu dla samego "sądzenia się". Od początku wyszedłem z założenia, że moja kancelaria będzie zarabiać na wygranych moich klientów a nie na prowadzeniu przewlekłych postępowań, które służą zazwyczaj tylko prawnikom i stronie przeciwnej. Przyjmując Twoją sprawę - badam dokładnie dostępne dowody i od razu informuję Cię, czy wygramy ją w sądzie i czy warto iść walczyć, czy też więcej wygrasz przy stole, więc rozpoczynamy wówczas negocjacje do ugody. Dostarczam Ci właściwych danych a Ty decydujesz. Potem działamy.

Specjalizuję się w prawie motoryzacyjnym oraz w prawie transportu ruchu drogowego, co oznacza że problemy moich klientów znam "od podszewki". Wady motoryzacyjne, sprawy rekojmi, gwarancji, zaniżone odszkodowania z tytułu likwidacji szkody, windykacje to najczęstsze, prowadzone i wygrywane zarazem procesy sądowe w mojej kancelarii. Obsługując pond 30 podmiotów w transporcie drogowym wypracowałem również mechanizmy skutecznego reagowania w sytuacjach różnego rodzaju roszczeń na terenie UE, blokad w transporcie i odpowiedzialności z tytułu błędów popełnianych przez kierowców bądź spedytorów. Zrozumienie potrzeb tego sektora nie jest łatwe, jednak od początku pomaga mi w tym osobiste doświadczenie, jakie zdobywałem w rodzinnej spółce transportowej. 

Tak więc, osobiste doświadczenia i bieżące zainteresowania - jestem wielkim fanem motoryzacji - oto wspólny mianownik sukcesów, które mam okazje doświadczyć obsługując zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doradzam również poprzez szkolenia w zakresie tego, jak skutecznie reagować w sytuacji wymuszeń z tytułu rekojmi. 

Nawet, jeżeli w tej chwili nie wiesz, czy Twoja sprawa wymaga interwencji prawnika.. mam coś dla Ciebie 

Z moich statystyk wynika, że średnio w 47 przypadkach na 100 rozpoznawanych spraw właściwie wykonany pierwszy krok w sprawie wystarczy. Czyli fakt, że wykorzystasz moją wiedzę, jaką teraz - dziś - w tej chwili mogę Ci przekazać do tego, by samodzielnie właściwie zareagować da Ci niemal 50% szans na polubowne załatwienie sprawy. Bez prawnika i procesu. Ale póki to nie nastąpi - wykorzystaj najbliższe 30 minut i spotkaj się ze mną online na Konsultacji Na Początek. Bez wychodzenia z domu, za ułamek ceny ofertowej. Poznasz moje odpowiedzi na 20 zawsze zadawanych pytań na pierwszej wizycie i dzięki temu dowiesz się, jakie inne elementy mogą być istotne w toku rozmów z drugą stroną. Każdy z moich dotychczasowych klientów, któremu pokazałem tą Konsultację stwierdził, że ją chce natychmiast! Nawet, jak już dawno wygrałem dla nich ich sprawy... A Ty - jesteś wystarczająco przezorny? 

Piszę, bo wiem że czytasz...

.