Zbadaj swój problem teraz i poznajmy się w online


Edukacyjne produkty cyfrowe to istotna cześć komunikacji z klientem, jaką realizuję dziś w swojej kancelarii. Liczę, że dzięki nim będziesz mógł odpowiedzieć sobie na najpilniejsze pytania, jakie nurtują Ciebie w chwili obecnej. Tu i teraz - bez tracenia cennego czasu na analizę różnych treści dostępnych w internecie. Wiem, że dzięki temu - zdołasz podjąć bardziej trafne decyzje i szybciej zaczniesz rozwiązywać istniejący problem. Oczywiście, w każdej chwili chętnie Ci pomogę i poprowadzę Twoją sprawę, niemniej jednak wiem, że zanim zdecydujesz się na taki krok - potrzebujesz wiedzieć, czy będziesz mógł mi zaufać. W tym celu więc stworzyłem 4 produkty i zapraszam Cię do skorzystania z nich zanim sięgniesz po telefon do mnie lub do jakiegokolwiek prawnika.

Porada Prawna w zakresie stosowania rekojmi i gwarancji. 30 minut i dowiesz się, jakie rozwiązanie w przypadku Twojego problemu będzie tym najlepszym do zastosowania. Otrzymasz również bonus - 3 gotowe do zastosowania wzory pism na różne warianty reakcji w ramach obu rozwiązań prawnych. 

Konsultacja Online dla użytkowników aut z problemami na początek współpracy. Jeżeli teraz zastanawiasz się, czy wydać 250 zł na konsultację dedykowaną ze mną proponuję Ci - spotkajmy się online za ułamek tej ceny. Odpowiadam w niej na 20 pytań, które zadaje mi dosłownie każdy nowy klient. 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - PRAKTYCZNY PORADNIK ZE WZOREM 

Szkolenie Z Analizy Kosztorysu Szkody. To video tutorial, w którym na konkretnym przykładzie omawiam krok po kroku wszystkie istotne elementy, mające wpływ na przyznaną Ci wysokość odszkodowania. Bonusem ode mnie jest również gotowy do zastosowania wzór odwołania do Ubezpieczyciela wraz z instrukcją, jak powinieneś go wypełnić i wysłać aby Twoja odpowiedź okazała się skuteczna. 

Pakiet Prawny Kierowcy. To zbiór 13 pism prawnych, które umożliwiają kierowcom podjęcie skutecznych kroków prawnych na wypadek 13 różnych suytuacji związanych z ruchem drogowym, rozliczeniem szkody i naprawą wad. 

.