Za co dokładnie cenią nas klienci?


Zamykając w tym roku 10 rok praktyki przyszło parę chwil na podsumowanie. Zbieranie rekomendacji przy okazji tworzenia nowej strony internetowej to dobry powód do tego, aby samemu przed sobą zrobić rachunek sumienia. Klienci wystawili mi całkiem miłe świadectwo  więc moje ego jest bezpieczne:) Niemniej jednak, ja wiem, że były sytuacje, w których coś mogło pójść lepiej niż poszło. O takich chwilach pamiętam i to z ich powodów właśnie się staram. By szło najlepiej, jak się da. We wszystkim. Każdego dnia. Najlepiej przez kolejne 10 lat. Będę zaszczycony, jeżeli w przyszłości obok poniższych słów uznania znajdą się tu także i Twoje. 

Opinie z Wizytówki Google

Opinie z Facebooka

Jeden z większych sprzedawców samochodów używanych w województwie Warmińsko-Mazurskim - Auto Handel Marek Samsel. Jako jeden ze stałych klientów Kancelarii opowiada, jak układa się nasza współpraca od ponad 2 lat. Moja biegłość w stosowaniu procedur postępowania przed i sądowego działa zawsze na korzyść Klienta . 

W branży transportowej nie jest dziś łatwo. Zresztą, chyba nigdy nie była ona dla mało wytrwałych. Tym bardziej cenię sobie słowa uznania, jakie otrzymałem od jednego z moich stałych klientów  -  jednej z większych firm transportowych w regionie Euro Trans. Posłuchaj Dyrektora ds Transportu p. Daniela Chachaja. 

Od 1998 r. prowadzę Biuro Rzeczoznawcze Bogdan Gbur.Ponadto jestem rzeczoznawcą samochodowym oraz biegłym sądowym z zakresu techniki motoryzacyjnej, wycen wartości pojazdów, maszyn oraz urządzeń oraz kosztów i jakości napraw pojazdów samochodowych. Swoje wieloletnie doświadczenie budowałem poprzez pracę dla takich autoryzowanych serwisów jak Mercedes Benz, BMW, Peugeot, Opel. Moi klienci cenią mnie za profesjonalizm, wiedzę oraz doświadczenie związane z motoryzacją. Z Panem Tomaszem Jaworskim współpracuję nieprzerwanie już od 7 lat.Podczas tego okresu Pan Tomasz nie przegrał żadnej sprawy sądowej, w której reprezentował klienta mojego biura.Pan Tomasz dał się poznać jako prawnik wysoce wyspecjalizowany w szeroko ujętym prawie motoryzacyjnym. Biorąc pod uwagę czas naszej współpracy mogę szczerze i otwarcie polecić Kancelarię Radcy Prawnego Tomasza Jaworskiego do wszelkich sporów na gruncie wad pojazdów, a także sporów z zakładami ubezpieczeniowymi w związku ze szkodami z OC czy AC. Polecam w 100%.

Niezależny Rzeczoznawca Samochodowy -  Bogdan Gbur

W 2019 r. doszło do zdarzenia drogowego, na skutek którego został uszkodzony nasz firmowy pojazd marki Renault Master. Szkoda była likwidowana z OC sprawcy. Po zgłoszeniu szkody ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia wypłacił nam odszkodowanie za uszkodzony pojazd jedynie w kwocie 1.500,00 zł. Nie zgodziliśmy się z wysokością przyznanego odszkodowania dlatego złożyliśmy odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel jednak nie uwzględnił naszego odwołania i nie dopłacił nam należnej kwoty. Szukałem więc prawnika, który specjalizuje się w tego rodzaju sprawach a nie prawnika od wszystkiego czyli od spraw frankowych, spraw rodzinnych czy spraw pracowniczych. Znajomy polecił nam Mecenasa Tomasza Jaworskiego i nie zawiodłem się. Dzięki jego skutecznym działaniom już po niespełna kilku tygodniach ubezpieczyciel dopłacił mi ponad 6 tys zł odszkodowania. Szczerze polecam usługi kancelarii wszystkim osobom oraz firmom, szczególnie do obsługi sporów prawnych przeciwko zakładom ubezpieczeniowym.

Mikołaj Rumianowski - Manager Zarządzajacy Flotą Samochodową

W 2019 r. doszło do zdarzenia drogowego, na skutek którego został uszkodzony mój pojazd marki Opel Corsa rok produkcji 2019. Szkoda była likwidowana z OC sprawcy. Po zgłoszeniu szkody ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia wypłacił mi odszkodowanie za uszkodzony pojazd jedynie w kwocie 23.000,00 zł. Nie zgodziłem się z wysokością przyznanego odszkodowania dlatego złożyłem odwołanie od decyzji. Ubezpieczyciel jednak nie uwzględnił mojego odwołania i nie dopłacił mi odszkodowania. Zgłosiłem się więc do mecenasa Jaworskiego. Dzięki jego skutecznym działaniom już po trzech tygodniach ubezpieczyciel dopłacił mi ponad 12 tys zł odszkodowania. Dla mnie to było niewiarygodnie szybkie i pomyślne rozstrzygnięcie, z którego bardzo się ucieszyłem. Pan Tomasz to doświadczony prawnik, który zna się na tym co robi. Gorąco polecam jego kancelarię - jeżeli masz teraz problem - nie zastanawiaj się. Jak będzie coś do wygrania - mecenas Jaworski zrobi to szybko i na przysłowiowego maksa. 

Daniel Bartoszewicz / Konsument 

W ubiegłym roku nasze auto Alfa Romeo 159 brało udział w kolizji drogowej. Szkoda była likwidowana z OC sprawcy. Po zgłoszeniu szkody zakład ubezpieczeniowy sprawcy wypadku wypłacił nam bardzo małą kwotę odszkodowania. Po rozpoznaniu cen usług warsztatów lakierniczych potwierdziło się nasze stanowisko, iż kwota otrzymanego odszkodowania była znacznie zaniżona. Ubezpieczyciel jednak nie uwzględnił naszego odwołania i nie dopłacił nam odszkodowania. To był moment kiedy podjęliśmy decyzję, że skierujemy sprawę do prawnika. Znajomy poleciła nam radcę prawnego Tomasza Jaworskiego.
Negocjacje trwały kilka tygodni i w końcu otrzymaliśmy oczekiwaną kwotę dopłaty, zamykając sprawę na etapie przedsądowym. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Tomasze. Dodatkowo, mecenas Jaworski wynegocjował zwrot kosztów obsługi prawnej, jakie ponieśliśmy. Całoś sprawy - mimo początkowego stresu - wspominam więc super. Polecam. 

Marcin Jach / Konsument

Dyrektor Jacek Jastrzębski z Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Auto Turbiak opowiada, jak przebiega nasza współpraca oraz jak wygrywam procesy z Ubezpieczycielami.

.